Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
  • Сите
  • Title
Сите
  • Сите
  • Title
HomeПроизводиФалсификување кастингЛиење на автомобили
Product Categories

Лиење на автомобили (Total 2 Products)

Категории на производи од Лиење на автомобили , ние сме специјализирани производители од Кина, Лиење на јаглероден челик , Делови за челични делови од леење добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Лиење на алуминиум R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Лиење на камиони од камион челик

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Лиење на камиони главно вклучува табличка на притисокот на спојката, главно куќиште на редуктор на средна оска, над мост кутија, задна куќиште на менувач, фрлен вкрстено светло, куќиште на спојката, замаец, итн. Технички карактеристики 01. Висока...
Делови за изгубени восочни челични делови за леење восок

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Одловите за автомобили главно вклучуваат држач за калиперско тело, држач за кулизери, итн. Технички карактеристики 01. Точност на димензиите до CT8 02. Комплексна структура, нерамна дебелина на wallидот област на апликација Главно се користи во...

Кина Лиење на автомобили Добавувачи

Овде можете да ги најдете поврзани производи во Лиење на автомобили, ние сме професионални производител на Лиење на јаглероден челик,Делови за челични делови од леење,Лиење на алуминиум,Заборавни делови за леење восок,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Лиење на автомобили за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Лиење на автомобили, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Лиење на јаглероден челик,Делови за челични делови од леење,Лиење на алуминиум,Заборавни делови за леење восок,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Лиење на автомобили!

Нови Продукти