Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
  • 86-0351-2716685
  • sxskjdzswxh@163.com
  • Детали за компанијата

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
  • Сите
  • Title
Сите
  • Сите
  • Title
HomeПроизводиХидрауличен системХемиска опрема
Product Categories

Хемиска опрема (Total 1 Products)

Категории на производи од Хемиска опрема , ние сме специјализирани производители од Кина, Гасификатор хидрауличен систем , Систем за производство на електрична енергија од гасификатор добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Систем за гасификација на генераторот на гасификација R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Хидрауличен систем на гасфикатор под притисок на кршен јаглен

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Хидрауличниот систем го контролира дејството на отворање и затворање на секој вентил на јагленот, бравата од пепел и стругачот на гасификаторот за да се заврши операцијата за полнење јаглен и празнење на пепел на гасификаторот, со цел да се...

Кина Хемиска опрема Добавувачи

Овде можете да ги најдете поврзани производи во Хемиска опрема, ние сме професионални производител на Гасификатор хидрауличен систем,Систем за производство на електрична енергија од гасификатор,Систем за гасификација на генераторот на гасификација,Опрема за хемиско инженерство,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Хемиска опрема за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Хемиска опрема, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Гасификатор хидрауличен систем,Систем за производство на електрична енергија од гасификатор,Систем за гасификација на генераторот на гасификација,Опрема за хемиско инженерство,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Хемиска опрема!

Нови Продукти