Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
 • Сите
 • Title
Сите
 • Сите
 • Title
HomeКонтактирајте не
Контакт снабдувач
LiuJing

Ms. LiuJing

Manager

Контакт сега
Детали за контакт
 • Тел:86-0351-2716685
 • Факс:86-0351-2716685
 • Мобилен телефон:+8613603511811
 • Е-пошта:sxskjdzswxh@163.com
 • Адреса:Taiyuan Wusu Comprehensive Free Trade Zone Customs Clearance Center Block 318, Taiyuan, Shanxi
 • Земја / регион:China
 • Веб-страница:https://www.sxsyysb.com
 • Изложбен салон Босго:http://lj791007.mk.bossgoo.com
Е-пошта на овој добавувач
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци