Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
  • 86-0351-2716685
  • sxskjdzswxh@163.com
  • Детали за компанијата

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
  • Сите
  • Title
Сите
  • Сите
  • Title
HomeПроизводиХидрауличен системОпрема за леење
Product Categories

Опрема за леење (Total 2 Products)

Категории на производи од Опрема за леење , ние сме специјализирани производители од Кина, Опрема за леење , Хидрауличен систем на основни стрелачи добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Автоматска линија за обликување на статички притисок R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Хидрауличен систем за хидростатско формирање на нов вид
Новиот хидрауличен систем го контролира движењето на повеќе од 30 комплети опрема на целата производна линија на статичката линија за обликување на притисок, целосно реализирајќи го падот на песокот, под-кутијата, површината на кутиите и чистењето...
Хидрауличен систем на хидростатска линија за обликување

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Хидрауличниот систем ги контролира дејствата на повеќе од 30 комплети опрема во целата линија на статичката линија за обликување на притисокот и целосно ја реализира стабилната и ефикасна работа на паѓање на песок, разделување на кутии, површина на...

Кина Опрема за леење Добавувачи

Овде можете да ги најдете поврзани производи во Опрема за леење, ние сме професионални производител на Опрема за леење,Хидрауличен систем на основни стрелачи,Автоматска линија за обликување на статички притисок,Хидрауличен систем на машина за леење,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Опрема за леење за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Опрема за леење, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Опрема за леење,Хидрауличен систем на основни стрелачи,Автоматска линија за обликување на статички притисок,Хидрауличен систем на машина за леење,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Опрема за леење!

Нови Продукти