Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
  • Сите
  • Title
Сите
  • Сите
  • Title
HomeПроизводиФалсификување кастингХидраулично леење
Product Categories

Хидраулично леење (Total 6 Products)

Категории на производи од Хидраулично леење , ние сме специјализирани производители од Кина, Лиење на клипни пумпи , Водени аксијални клипни пумпи добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Лиести пумпи за леење R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Алуминиумско леење OEM Прилагодено електрично домување за домаќинство

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Лиење на моторните серии вклучуваат различни видови на ротирачки моторни и патнички кастинг за патувања. Карактеристики на апликација Лиење на алуминиум Куќиште на мотор OEM куќиште за мотори Технички карактеристики 01. Висока димензионална точност,...
машина за леење на хидраулична гравитација
Технички карактеристики Достапни во цилиндри со диференцијална и константна брзина со прилагодливи браници или заштитни капаци Хидрауличните цилиндри се двостепени единечни клипови C25 и D25 хидраулични цилиндри со висок притисок. Видовите на...
Месинг кастинг за плинска пистонска пумпа

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Лиење на серија на клипни пумпи главно вклучуваат: целосна серија квантитативна клипна пумпа, комплетна серија клипна пумпа за монтажа, затворена клипна пумпа, отворена клипна пумпа. Технички карактеристики 01. Издржи напон до 45MPa 02. Висока...
Лиење на задната обвивка на пумпата на сечилото

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Лиење на серијалот на пумпата главно вклучува: 21/31/41/51 серија на пумпа за сечиво. Технички карактеристики 01. Висока димензионална точност, до CT8 02. Комплексна структура, нерамна дебелина на wallидот 03. Високи барања за процес на изработка на...
Пумпа за леано железо Пто

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Серија на пумпи за пренесување главно за сите видови на каросеријата на пумпата за менувач, предниот капак, задниот капак, итн Технички карактеристики 01. Висока димензионална точност, до CT8 02. Комплексна структура, нерамна дебелина на wallидот...
Тело за високо квалитетно OEM-кастинг

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Влијание на хидрауличните вентили вклучуваат: серија за истражување на нафта, серија Rexroth, серија на повеќенаменски вентили, серија на вентили за контрола на пумпата. Технички карактеристики Висока димензионална точност, до ниво на CT8 Тенкиот...

Кина Хидраулично леење Добавувачи

Овде можете да ги најдете поврзани производи во Хидраулично леење, ние сме професионални производител на Лиење на клипни пумпи,Водени аксијални клипни пумпи,Лиести пумпи за леење,Лиење на инвестиции во сечилото,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Хидраулично леење за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Хидраулично леење, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Лиење на клипни пумпи,Водени аксијални клипни пумпи,Лиести пумпи за леење,Лиење на инвестиции во сечилото,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Хидраулично леење!

Нови Продукти