Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
  • Сите
  • Title
Сите
  • Сите
  • Title
HomeПроизводиХидраулични пумпи и мотори
Product Categories

Хидраулични пумпи и мотори

Категории на производи од Хидраулични пумпи и мотори , ние сме специјализирани производители од Кина, Хидраулични пумпи и мотори , Мотор на хидраулична пумпа добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Хидростатички пумпи и мотори R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!

Пумпата може да постигне компактен висок работен притисок и да обезбеди висок сооднос моќ-тежина и мала цена за инсталација. Широко се користи во системот за управување со електрична енергија на камиони со средна големина.


Отворен дизајн. Во моментов, методите за приклучување на крајот на вратилото вклучуваат шпицови и рамни агли. Насоката на портата, спецификациите и конекцијата на крајот на вратилото, исто така, можат да бидат дизајнирани во согласност со барањата на корисниците

Нови Продукти