Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
  • 86-0351-2716685
  • sxskjdzswxh@163.com
  • Детали за компанијата

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
  • Сите
  • Title
Сите
  • Сите
  • Title
HomeПроизводиХидрауличен системИнженерство на океаните
Product Categories

Инженерство на океаните (Total 5 Products)

Категории на производи од Инженерство на океаните , ние сме специјализирани производители од Кина, Заклучување хидрауличен систем , Хидрауличен систем на морска трева добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Хидрауличен систем со висок притисок R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Хидрауличен систем за наплата на под-ефикасни под-мрежи
Ефикасен и безбеден хидрауличен систем обезбедува моќност за потопувачот, и го придвижува ланецот за сечење, водата под висок притисок и пумпата за аксијален проток низ хидрауличниот мотор за да ја измие ефикасната длабочина и ширина на ровот. Во...
Хидрауличен систем на подморници
Новиот хидрауличен систем обезбедува моќност за потопниот ровот и го вози ланецот за сечење, водата под висок притисок и пумпата за аксијален проток преку хидрауличниот мотор за да ја испушти ефективната длабочина и ширина на ровот. Во исто време,...
Хидрауличен систем на уредот за подигнување платформа за дупчење
Безбедносниот хидрауличен систем обезбедува моќност за уредот за заклучување на нозете на купот на платформата за дупчење. Вертикалниот горе и долу уред за навртување на завртки е управувано од хидрауличен мотор за да се прошири и да се договори,...
Хидрауличен систем за заклучување на уредот за подигнување платформа за дупчење

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Хидрауличниот систем обезбедува моќност за уредот за заклучување на куповите на нозете на платформата за дупчење. Вертикалниот уред за погон на горниот и долниот дел на завртки е управуван од хидрауличниот мотор за да се прошири и прошири, така што...
Хидрауличен систем на морска трева

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Хидрауличниот систем обезбедува моќност за потопувачот, и го придвижува ланецот за сечење, водата под висок притисок и пумпата за аксијален проток низ хидрауличниот мотор за да ја измие ефективната длабочина и ширина на ровот; во исто време,...

Кина Инженерство на океаните Добавувачи

Овде можете да ги најдете поврзани производи во Инженерство на океаните, ние сме професионални производител на Заклучување хидрауличен систем,Хидрауличен систем на морска трева,Хидрауличен систем со висок притисок,Хидрауличен систем на T8000 тренер,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Инженерство на океаните за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Инженерство на океаните, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Заклучување хидрауличен систем,Хидрауличен систем на морска трева,Хидрауличен систем со висок притисок,Хидрауличен систем на T8000 тренер,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Инженерство на океаните!

Нови Продукти