Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
  • Сите
  • Title
Сите
  • Сите
  • Title
HomeПроизводиФалсификување кастингДруги улоги
Product Categories

Други улоги (Total 2 Products)

Категории на производи од Други улоги , ние сме специјализирани производители од Кина, Лиење на ветерници , Високи ливчиња од железо добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Лиење на електрична енергија од ветер R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Делумно леење на делови за производство на електрична енергија од вештачко железо

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Лиење на ветерната енергија главно ги вклучува сите видови на излезна фаза преку капакот, средна фаза преку капакот, влезна фаза преку капакот, прирабница, итн. Технички карактеристики 01. Висока димензионална точност, до CT8 02. Комплексна...
Висококвалитетно леење на железо

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Стандардните одливки со голема брзина на железо се главно одливки со голема брзина на железо. Технички карактеристики 01. Висока димензионална точност, до CT8 02. Комплексна структура и нерамна дебелина на wallидот 03. Висок квалитет на површината,...

Кина Други улоги Добавувачи

Овде можете да ги најдете поврзани производи во Други улоги, ние сме професионални производител на Лиење на ветерници,Високи ливчиња од железо,Лиење на електрична енергија од ветер,Лиење на турбински генератор на ветерници,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Други улоги за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Други улоги, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Лиење на ветерници,Високи ливчиња од железо,Лиење на електрична енергија од ветер,Лиење на турбински генератор на ветерници,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Други улоги!

Нови Продукти