Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
  • Сите
  • Title
Сите
  • Сите
  • Title
HomeПроизводиХидраулични пумпи и моториПумпа за плускање
Product Categories

Пумпа за плускање (Total 9 Products)

Категории на производи од Пумпа за плускање , ние сме специјализирани производители од Кина, Пумпа за плускање , Пумпа за триплексни влезови добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Пумпа за хидраулична клипна пумпа R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Пумпа за фиксирање на фиксирана подлога на нов аксијален приклучок
Новата квадратна аксијална клипна пумпа за структурата на плочката за сечење на плочи со серија XB01FO се користи за хидростатички пренос на отворено коло во патни машини и стационарни апликации. Неговата стапка на проток е пропорционална со...
Нова подвижна плоча од типот на аксијална клипна пумпа
Новата серија на XB01VG серијална плочка за вратило, се користи во затвореното коло на хидростатичкиот менувач. Стапката на проток е пропорционална со брзината на возењето и менувањето и може бесконечно да се промени. Може да се изберат различни...
Нова индустриска пумпа за вметнувачи на плочи за плочки
Новата пумпа за менување на менувачот на вселенската клипна плоча за сечење на плочката со врати во серија XB02VEO се користи во отвореното коло на хидростатичкиот менувач. Стапката на проток е пропорционална со брзината на возењето и менувањето и...
Пумпа за променлива аксијална клипна плоча за ротација

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

XB02VEO серија со капаци со плочки за врзување, аксијална клипна пумпа за менување на менувачот, може да ја замени внесената аксијална пумпа за клипни серии Rexroth A10V. Се користи при отворено коло на хидростатички пренос. Протокот е директно...
Индустриска пумпа со променлива аксијална клипна пумпа

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

XB02VEO серијална плоча за преклопување на серијали Аксијално клипот пумпа за менување на менување се користи на отворено коло на хидростатички менувач. Стапката на проток е пропорционална со брзината на возењето и менувањето и може да биде...
Пумпа за менување на променливата клипна плоча со вртење плоча

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

XB01VG серијална плоча за преклопување на сериите, аксијална клипна пумпа за менување на промена, се користи во затвореното коло на хидростатичкиот менувач. Стапката на проток е пропорционална со брзината на возењето и менувањето и може да биде...
Аксијална клипна фиксна пумпа за преместување

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Квантитативна аксијална клипна пумпа во структурата на плочката за сечење на сериите XB01FO се користи за хидростатичко пренесување на отворено коло во патни машини и фиксна примена. Неговиот проток е директно пропорционален со брзината и...
Пумпа за менување на променливата клипна плоча за преклопување

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

XB03V (L) O серија за капаци со плочки за сечење, аксијална клипна пумпа за менување на менувачот, главно се користи за хидростатички пренос во хидрауличен систем со отворено коло. Наменет е за мобилни апликации. Варијабилни, може да се изберат...
Аксијална клипна пумпа за менување на променливата

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

XB01VSO серија плоча за пресеченост на плочки, аксијална клипна пумпа за промена на менување, главно се користи во индустриско поле, хидрауличен менувач, отворено коло, особено погоден за апликации со висок притисок и тежок товар. Стапката на проток...

Кина Пумпа за плускање Добавувачи

Овде можете да ги најдете поврзани производи во Пумпа за плускање, ние сме професионални производител на Пумпа за плускање,Пумпа за триплексни влезови,Пумпа за хидраулична клипна пумпа,Пумпа за спојување на висок притисок,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Пумпа за плускање за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Пумпа за плускање, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Пумпа за плускање,Пумпа за триплексни влезови,Пумпа за хидраулична клипна пумпа,Пумпа за спојување на висок притисок,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Пумпа за плускање!

Нови Продукти