Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
  • Сите
  • Title
Сите
  • Сите
  • Title
HomeПроизводиХидрауличен системОпрема за брод
Product Categories

Опрема за брод (Total 2 Products)

Категории на производи од Опрема за брод , ние сме специјализирани производители од Кина, Хидрауличен систем на крило , Хидраулична крилја со систем на сопирање добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Поморски механички хидрауличен систем R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Нов страничен хидрауличен систем
Морскиот механички хидрауличен систем се применува на странично притискање, контрола на вентилот, менувач на воланот, картешка волна, ветробран, крик, бродски кран, спирален лифт, уред за отворање и затворање на капакот и друга опрема на бродот за...
Страничен притисок хидрауличен систем

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Морскиот механички хидрауличен систем се применува на странично притискање, контрола на вентилот, менувач на воланот, картешка волна, ветробран, крик, бродски кран, спирала лифт, уред за отворање и затворање на капакот и друга опрема на бродот за да...

Кина Опрема за брод Добавувачи

Овде можете да ги најдете поврзани производи во Опрема за брод, ние сме професионални производител на Хидрауличен систем на крило,Хидраулична крилја со систем на сопирање,Поморски механички хидрауличен систем,Опрема за брод,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Опрема за брод за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Опрема за брод, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Хидрауличен систем на крило,Хидраулична крилја со систем на сопирање,Поморски механички хидрауличен систем,Опрема за брод,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Опрема за брод!

Нови Продукти