Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
  • 86-0351-2716685
  • sxskjdzswxh@163.com
  • Детали за компанијата

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
  • Сите
  • Title
Сите
  • Сите
  • Title
HomeПроизводиРезервоар за нафтаЗамав цилиндер
Product Categories

Замав цилиндер (Total 1 Products)

Категории на производи од Замав цилиндер , ние сме специјализирани производители од Кина, Замав цилиндер , Цилиндричен прицврстувач на пневматско занишан цилиндер добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Хидрауличен цилиндер за нишање R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Пневматски цилиндри со микро замав од не'рѓосувачки челик

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Замавте цилиндар, производот е особено погоден за инсталација на ограничен простор за структурни апликации, за да се постигне замав на активаторот. Капацитет на товарот, голем излез на вртежен момент, компактна структура, отпорност на удар во едно....

Кина Замав цилиндер Добавувачи

Овде можете да ги најдете поврзани производи во Замав цилиндер, ние сме професионални производител на Замав цилиндер,Цилиндричен прицврстувач на пневматско занишан цилиндер,Хидрауличен цилиндер за нишање,Заматете го цилиндерот за стегање,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Замав цилиндер за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Замав цилиндер, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Замав цилиндер,Цилиндричен прицврстувач на пневматско занишан цилиндер,Хидрауличен цилиндер за нишање,Заматете го цилиндерот за стегање,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Замав цилиндер!

Нови Продукти