Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
  • Сите
  • Title
Сите
  • Сите
  • Title
HomeПроизводиХидраулични пумпи и моториВане пумпа
Product Categories

Ване пумпа (Total 59 Products)

Категории на производи од Ване пумпа , ние сме специјализирани производители од Кина, Ване пумпа , Ротарна пумпа за ване добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Хидраулична пумпа за ване R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Пумпа за управување со висока ефикасност YBZ7 сонда
Безбедност и високи перформанси пумпа за управување со серија YBZ7 со серија има добри карактеристики на проток и брзина, а крајот на вратилото е поврзан со моторот преку макара. Кога моторот е со голема брзина, излезниот проток на пумпата е...
Една пумпа со висока ефикасност V серија
Новата пумпа со единечна V пумпа, оваа серија на вентили со пумпа има добри карактеристики на проток и брзина, пумпата е опремена со вентил за контрола на проток, излезниот проток на пумпата е константен, или се намалува со зголемена брзина;...
Нова V ефикасна двојна пумпа
Новата пумпа за управување со ване V, оваа серија на вентилна пумпа има добри карактеристики на проток и брзина, пумпата е опремена со вентил за контрола на проток, излезниот проток на пумпата е константен, или се намалува со зголемена брзина;...
Нов филтер за пумпа за ване
Јадрото на пумпата V е срцето на пумпата за масло. Јадрото на пумпата е срцето на пумпата за масло. Може да се каже дека перформансите на нафтената пумпа и должината на неговиот животен век го одредуваат дизајнот и предностите и недостатоците на...
Нова пумпа за единечна VQ серија
Новата пумпа со единечна VQ серија, оваа серија на пумпи со вентил има добри карактеристики на проток и брзина, пумпата е опремена со вентил за контрола на проток, излезниот проток на пумпата е константен, или се намалува со зголемена брзина;...
Нова пумпа за напојување со серија VQ
Нова пумпа за управување со вентилациска серија VQ, оваа серија на вентил пумпа има добри карактеристики на проток и брзина, пумпата е опремена со вентил за контрола на проток, излезниот проток на пумпата е константен, или се намалува со...
Нова пумпа за касети со серија VQ
VQ пумпа јадро, срцето на пумпата за масло. Јадрото на пумпата е срцето на пумпата за масло. Може да се каже дека перформансите на нафтената пумпа и должината на нејзиниот животен век го одредуваат дизајнот и предностите и недостатоците на високото...
Единечна пумпа од V серија
Единечна пумпа од серија V, оваа серија на вентили-пумпи имаат добри карактеристики на проток и брзина, пумпата е опремена со вентил за контрола на проток, излезниот проток на пумпата е константен, или се намалува со зголемување на брзината;...
Двојна пумпа од V серија
Вентилна пумпа за управување со серија V, оваа серија на вентили пумпа има добри карактеристики на проток и брзина, пумпата е опремена со вентил за контрола на проток, излезниот проток на пумпата е константен, или се намалува со зголемување на...
Касета Vane Pump Pump
Ова јадро на пумпата е срцето на пумпата за масло. Јадрото на пумпата е срцето на пумпата за масло. Може да се каже дека перформансите на нафтената пумпа и должината на неговиот животен век го одредуваат дизајнот и предностите и недостатоците на...
VQ серија единечна пумпа
VQ серија со единечна пумпа, оваа серија на вентили со пумпа има добри карактеристики на проток и брзина, пумпата е опремена со вентил за контрола на проток, излезен проток на пумпата е константен, или се намалува со зголемување на брзината;...
Ван-пумпа за серија VQ
ВАН-пумпа за управување со ване серија, оваа серија на пумпа за напојување има добри карактеристики на проток и брзина, пумпата е опремена со вентил за контрола на проток, излезниот проток на пумпата е константен, или се намалува со зголемување на...
VQ серија пумпа кертриџ јадро
Јадро на пумпа, срцето на пумпата за масло. Јадрото на пумпата е срцето на пумпата за масло. Може да се каже дека перформансите на нафтената пумпа и должината на неговиот животен век го одредуваат дизајнот и предностите и недостатоците на високото и...
YBZ5 серија пумпа за управување со безбедносен вентил

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Пумпа за управување со серија YBZ5 серија, отворен дизајн. Во моментов, конекцијата на крајот на вратилото вклучува шпиц, рамни агли, брзини, итн. Спецификациите за пристаништето со нафта и врските на крајот на вратилото, исто така, можат да бидат...
Пумпа за загадување со висок степен на загадување Т6

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Пумпата за вентил од серија T6 усвојува структура на сноп во форма на пин, која има поголем работен притисок, помал шум и подолг работен век. Дизајн со двојни усни, двете усни наизменично контактираат со статорот, животниот век на тревата е повеќе...
Пумпа за управување со YBZ0 сонда
Пумпа за управување со вентилациска серија YBZ0 со висока стабилност, оваа серија на вентил-пумпа има добри карактеристики на проток и брзина, пумпата е опремена со вентил за контрола на проток, излезниот проток на пумпата е константен, или се...
Пумпа за управување со вентил V2010-1F
Висококвалитетни пумпи за управување со вани серии V2010-1F се користат во системот за управување со напојување на тешки камиони, што може да постигне компактна способност за висок работен притисок, да обезбеди висок сооднос моќ-тежина и пониска...
Пумпа за управување со вентил V2020-1F
Висококвалитетни пумпи за управување со серија на камиони V2020-1F широко се користат во системот за управување со погон на тешки товарни возила, што може да постигне компактна способност за висок работен притисок, да обезбеди висок сооднос...
Пумпа за управување со сноп за напојување со висока ефикасност YBZ1
Високо-ефикасна YBZ1 серија пумпа за управување, која има добри карактеристики на проток и брзина. Пумпата е опремена со вентил за контрола на проток. Кога моторот се менува од средна брзина до голема брзина, излезниот проток на пумпата останува...
Пумпа за управување со сноп со голема ефикасност YBZ2 серија
Високо-ефикасна YBZ2 серија пумпа за управување, која има добри карактеристики на проток и брзина. Пумпата е опремена со вентил за контрола на проток. Кога моторот се менува од средна до голема брзина, излезниот проток на пумпата останува...
Пумпа за управување со сноп со голема ефикасност YBZ5 серија
Висококвалитетна YBZ5 серија пумпа за управување, оваа серија на вентил пумпа има добри карактеристики на проток на проток, кога брзината се зголемува, неговата излезна брзина останува константна. Широко се користи во системот за управување со...

Кина Ване пумпа Добавувачи

Овде можете да ги најдете поврзани производи во Ване пумпа, ние сме професионални производител на Ване пумпа,Ротарна пумпа за ване,Хидраулична пумпа за ване,Ротари ванеум пумпа за ване,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Ване пумпа за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Ване пумпа, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Ване пумпа,Ротарна пумпа за ване,Хидраулична пумпа за ване,Ротари ванеум пумпа за ване,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Ване пумпа!

Нови Продукти