Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
 • Сите
 • Title
Сите
 • Сите
 • Title
HomeПроизводиХидраулични пумпи и моториВане пумпаВодечка пумпа за управување со серии V10
 • Водечка пумпа за управување со серии V10

Водечка пумпа за управување со серии V10

  Начин на плаќање: T/T
  Incoterm: FOB
  Време на испорака: 30 Денови

Основни информации

Модел бр.: V10 Series

Additional Info

Пакување: Пакување: иверица

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Транспорт: Ocean

Место на потекло: Кина

Сертификат: CE ISO9001

HS код: 8481201000

Порт: Tianjin,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

Vane управувачката пумпа Vane Серија е широко користена во системот за управување на погон на тешкиот камион, што може да постигне можност за висок работен притисок во компактен облик, да обезбеди висок сооднос на тежината на моќност и ниска цена за инсталација.

Технички карактеристики
 • Три структура на телото
 • Отворен дизајн. Во моментов, режимот на конекција на вратилото на вратилото вклучува сплеј, рамен квадрат, итн., Насоката на портата за нафтата, спецификацијата и конекцијата на крајот на вратилото, исто така, можат да бидат дизајнирани според барањата на корисникот
Главно снабдување

Единечен или со главен извоз во Соединетите Држави, Италија, Германија и други земји и региони.

small rotary pump

Категории на производи : Хидраулични пумпи и мотори > Ване пумпа

Е-пошта на овој добавувач
 • LiuJingMs. LiuJing
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци