Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
 • Сите
 • Title
Сите
 • Сите
 • Title
HomeПроизводиХидраулични пумпи и моториВане пумпаПумпа за управување со серија Vane V2020-1F
 • Пумпа за управување со серија Vane V2020-1F

Пумпа за управување со серија Vane V2020-1F

  Начин на плаќање: T/T
  Incoterm: FOB
  Време на испорака: 30 Денови

Основни информации

Модел бр.: V2020-1F Series

Additional Info

Пакување: Пакување: иверица

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Транспорт: Ocean

Место на потекло: Кина

Сертификат: CE ISO9001

HS код: 8481201000

Порт: Tianjin,Shanghai,Ningbo

Опис на производот

Vane управувачката пумпа Vane серија широко се користи во системот за управување на тешкиот камион, со што може да се постигне можност за висок работен притисок во компактен облик, да се обезбеди висок сооднос на тежината на моќност и ниска цена за инсталација.

Технички карактеристики
 • Отворен дизајн. Во моментов, режимот на конекција на вратилото на вратилото вклучува сплеј, рамен квадрат, итн., Насоката на портата за нафтата, спецификацијата и конекцијата на крајот на вратилото, исто така, можат да бидат дизајнирани според барањата на корисникот
 • Дуплекс пумпа
Главно снабдување

Единечен или со главен извоз во Соединетите Држави, Италија, Германија и други земји и региони.

rexroth vane pump

Категории на производи : Хидраулични пумпи и мотори > Ване пумпа

Е-пошта на овој добавувач
 • LiuJingMs. LiuJing
 • Вашата порака мора да биде помеѓу 20-8000 знаци