Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
LiuJing Ms. LiuJing
Што можам да направам за тебе?
Контакт снабдувач
  • 86-0351-2716685
  • sxskjdzswxh@163.com
  • Детали за компанијата

Shanxi Guoneng Zhenghe International Trade Co., Ltd

Сите
  • Сите
  • Title
Сите
  • Сите
  • Title
HomeПроизводиХидрауличен системОпрема за ветерна енергија
Product Categories

Опрема за ветерна енергија (Total 2 Products)

Категории на производи од Опрема за ветерна енергија , ние сме специјализирани производители од Кина, Вретено хидрауличен систем , Хидрауличен систем на сопирање на сопирање добавувачи / фабрика, големо квалитетни производи од Систем за подмачкување на менувачот R & D и производство, имаме совршена по продажбата и техничка поддршка. Со нетрпение очекуваме да вашата соработка!
Нова главна вратило и хидрауличен систем на сопирачките со сопирање
Новата главна вратило, хидрауличниот систем на сопирачката од зевање и системот за подмачкување на менувачот е специјална опрема дизајнирана и прилагодена за турбините на ветерни типови на менувачот. Вклучува три дела: вилица, вретено хидраулична...
Хидрауличен систем за сопирање вретено и виткање

Бренд: YUCI YUKEN TZYY

Пакување: Пакување: иверица

Главната вратило, хидрауличниот систем на сопирачката од вилицата и системот за подмачкување на менувачот се специјална опрема дизајнирана и прилагодена за ветерната турбина од типот на менувачот. Вклучува три дела: вилица, хидраулична сопирачка на...

Кина Опрема за ветерна енергија Добавувачи

Овде можете да ги најдете поврзани производи во Опрема за ветерна енергија, ние сме професионални производител на Вретено хидрауличен систем,Хидрауличен систем на сопирање на сопирање,Систем за подмачкување на менувачот,Опрема за ветерна енергија,,. Ние се фокусиравме на развојот, производството и продажбата на меѓународниот извоз. Имаме подобри процеси за контрола на квалитет на Опрема за ветерна енергија за да се обезбеди секој извон квалификуван производ.
Ако сакате да дознаете повеќе за производите во Опрема за ветерна енергија, ве молиме кликнете на деталите за производот за да ги видите параметрите, моделите, сликите, цените и другите информации за Вретено хидрауличен систем,Хидрауличен систем на сопирање на сопирање,Систем за подмачкување на менувачот,Опрема за ветерна енергија,,.
Што и да сте група или поединец, ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме точна и сеопфатна порака за Опрема за ветерна енергија!

Нови Продукти